Yazılım 29 EYLÜL 2009 / 12:45

Logitech’ten yeni ürünler

Logitech, yeni ürün ve teknolojilerini; Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar'ın ev sahipliğinde bugün Radisson SAS Bosphorus'ta gerçekleştirilen bir toplantıda tanıttı.

Logitech, yeni ürün ve teknolojilerini; Logitech Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Uyar'ın ev sahipliğinde bugün Radisson SAS Bosphorus'ta gerçekleştirilen bir toplantıda tanıttı.


Logitech, bu yıl, geçtiğimiz senelerden farklı olarak yeni ürünlerinin yanı sıra iki yeni teknolojiyi de profesyonellerin beğenisine sundu.

Logitech Darkfield Lazer İzleme teknolojisi ile artık fareler cam ve çok parlak yüzeylerde kullanılabiliyor. Logitech, bu yeni teknolojiye sahip fareleri tam boyutlu Mouse Logitech Performance MX ve kompakt tasarımlı dizüstü faresi Logitech Anywhere MX.

Tek bir Logitech Unifying receiver altı adet Logitech mouse ve klavyeyle eşleştirilebiliyor; böylece bu teknoloji hem bilgisayarınızdaki USB girişlerinin boş kalmasını sağlıyor hem de nerede olursanız olun farklı aksesuarları mevcut kurulumunuza hızlıca eklemenize imkân veriyor.

Logitech'in yeni uzaktan kumandası Harmony 900, dolap kapaklarının arkasında gizlenmiş ev eğlence cihazlarını bile kontrol etmenizi sağlıyor. Harmony 900, yeniden tasarlanmış RF teknolojisi, tam renkli dokunmatik ekranı ve sezgisel tuş düzeniyle şarj edilebilirliğin lüksünü de yaşatıyor.

Müziği her an her yerde yaşamak isteyenler için Logitech iki yeni iPod hoparlör dock'u; Logitech Rechargeable Speaker S315i ve Logitech Portable Speaker S125i'yi geliştirdi. Şaşılacak kadar uzun pil ömrüne sahip Rechargeable Speaker S315i, şarj edildiğinde 20 saat kesintisiz müzik dinleme keyfi sunuyor. Logitech Portable Speaker S125i ise taşınabilir özelliği sayesinde yatak odası, mutfak, salon hatta dış mekanlarda bile müzik dinleme imkanı sunarak müziği özgürleştiriyor.

Logitech, zafer kapınızdayken bir seçim yapmanıza yardımcı olacak Logitech ödüllü G serisi oyun aksesuarlarına yenilerini ekledi. Logitech G serisinin bu yeni ürünleri: Logitech Gaming Mouse G500 ve Logitech Gaming Headset G330. Logitech Gaming Mouse G500, en son oyun sınıfı lazer motoru ve mücadeleci görüntüsüyle popüler Logitech G5 laser mouse'un yeni modeli olarak ortaya çıkıyor. Gaming Headset G330 ise uzun saatler süren mücadelelerde bile hiç bitmeyecek bir konfor imkanı yaratıyor.

Logitech bir sonraki sunumunuzda büyük bir etki yaratmanıza yardımcı olacak Logitech Professional Presenter R800 ve Logitech Wireless Presenter R400'ü piyasaya sundu. Lazer işaretleme, kablosuz rahatlık ve slayt gösterisi kontrol tuşlarına sahip bu yeni Logitech presenter'lar size sunum yaparken bulunduğunuz mekanın içinde özgürce dolaşma rahatlığı veriyor. Böylece daha etkili ve güçlü bir sunum yapmaya odaklanmanıza da yardımcı oluyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun