Yazılım 16 EKİM 2008 / 08:47

KOBİ’leri Cisco IP kamera koruyacak

Cisco’nun yeni IP kamerası WVC210 video izleme yazılımı sayesinde küçük işletme sahiplerine ofislerini ve diğer tesislerini uzaktan izleme ve koruma olanağını sağlıyor.

Cisco’nun yeni IP kamerası WVC210 video izleme yazılımı sayesinde küçük işletme sahiplerine ofislerini ve diğer tesislerini uzaktan izleme ve koruma olanağını sağlıyor.

Linksys by Cisco WVC210


* MPEG-4 ve MJPEG görüntü* 640x480, 320x240, 160x120 piksel çözünürlük* Otomatik beyaz ve netleme ayarları* Üç seviyede kullanıcı tanımlama * 3G telefonlarla birlikte kullanım için 3GPP formatı desteği * Mobil cihazlarla izleme için Real-Time ve Real-Time Streaming protokolleri * Wi-Fi, FCC, CE and UL sertifikasyonu* Hareket detektörü* 802.11 b/g kablosuz iletişim standardı
Linksys by Cisco WVC210, küçük işletmelerin kullanım amaçlarına uygun olarak geliştirilen video izleme yazılımı ile birlikte satılıyor. Kamera ile birlikte gelen video izleme sistem yazılımı LBAVMS16 ise kameranın video izleme kapasitesini belirgin bir şekilde artırıyor ve izleme konsolu üzerinden 16’ya kadar kameranın aynı anda kaydetmesini, izlenmesini ve yönetilmesini mümkün kılıyor. Bu yazılım aynı zamanda Cisco’nun Business serisi kapsamındaki diğer izleme ürünleriyle de uyumlu olarak çalışıyor.


 


Masaüstüne veya duvara monte edilerek kullanılabilen kablosuz WVC210, canlı video yayını ve çift yönlü ses iletiminin yanı sıra hareket tespit edildiğinde otomatik olarak e-posta gönderebiliyor. WVC210 düşük ışık seviyelerinde de güçlü performans sergileyecek şekilde tasarlanmış.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun