Yazılım 28 TEMMUZ 2011 / 16:56

iPad ekranı atölyeye dönüşüyor

Mimarlar ve tasarımcılara özel olarak geliştirilen bu uygulama ile profesyoneller yapıları önce iPad ekranında görebiliyor.Tüm mobil Apple ürünleri için geliştirilen MySurface adlı yeni bir uygulama sayesinde DuPont Corian ürünü mobil dünyaya taşınıyor. iPhone, iPod Touch ve özellikle iPad için geliştirilen uygulama sayesinde profesyonel tasarımcılara ve mimarlara tasarladıkları mekanları gözlerinde bire bir canlandırabilme imkanı tanınıyor.

DuPont’un yapı çözümleri içerisinde geliştirdiği DuPont Corian birçok mimar ve tasarımcı tarafından özellikle tercih ediliyor. Bu ürün ile yapı sektöründe önemli bir pazar yaratan DuPont’un geliştirdiği, mimar ve tasarımcıların hayallerini birebir canlandırabilecekleri ve uygulamada kolaylık sağlayabilecek mySurface uygulaması ile 100’den fazla renk seçeneğini her an yanlarında taşımaları mümkün oluyor.

Bu uygulama sayesinde kullanıcılar mağaza gezmeden ve zaman kaybetmeden tek tuşla tüm ürünlere ulaşabiliyor. Üstelik açıklamaları ve farklı uygulama görselleri de mevcut. www.mysurface.dupont.com adresinden indirilebilen uygulamayla, ev sahipleri, mimar ve tasarımcılar mekanlarda kullanılacak olan mutfak tezgah renkleriyle mutfak ve banyo duvarlarını veya dolapları eşleştirebiliyor. Ayrıca, mimarlar ve tasarımcılar yüzey renklerini ve dokularını çalışma esnasında herhangi bir yerde, her hangi bir tasarım senaryosu için canlandırabiliyor.

15 bin kişi yükledi

Şimdiye kadar 15 binden fazla kullanıcının mySurface uygulamasını yüklediğini belirten DuPont Yapı Çözümleri Başkanı Tım McCann, uygulama ile ilgili olarak, “Sektörde iPhone kullanıcıları için uygulamayı ilk biz başlattık. Şimdi uzantımızı iPad uygulamasıyla daha da genişletiyoruz” dedi.

DuPont, hem iPad hem de iPod versiyonlarının tasarım galerisindeki fotoğrafların yeni seçimi ve renklerle görüntülerini uygulamadan doğrudan facebook ve twittera gönderen paylaşım tuşlarıyla arama fonksiyonelliğini de geliştirdi.
ETİKETLER : DuPont Corian iPad iPhone ipod
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun