Yazılım 19 KASIM 2008 / 10:35

HSBC de ‘iPhone şubesi’ni açtı

HSBC Bank müşterileri, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı’ndan yapılan tüm işlemleri artık iPhone üzerinden gerçekleştirebilecekler.

HSBC Bank müşterileri, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı’ndan yapılan tüm işlemleri artık iPhone üzerinden gerçekleştirebilecekler.


iPhone’a  uyumlu tasarıma sahip İnternet Bankacılığı ile tanışmak için, kullanıcıların iPhone Safari uygulaması ile www.hsbc.com.tr adresine girmesi yeterli olacak. Uygulama ile kullanıcılar HSBC Bank’ın internet bankacılığı üzerinden sunduğu tüm ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekler. Bu sayede cep telefonundan para transferleri, hesap/kart işlemleri, fatura ödemeleri, hisse senedi ve döviz işlemleri gibi İnternet Bankacılığı’ndan sunulan tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Müşteriler aynı zamanda web siteleri üzerinden yapılabilen tüm ürün ve hizmet başvurularını da aynı şekilde yapılabilecekler.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun