Yazılım 01 EYLÜL 2009 / 13:28

Görüntülü medikal koçluk sistemi

Türk Telekom, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri işbirliğiyle geliştirdiği Videofon Klinik hizmeti ile Videofon kullanıcılarına görüntülü medikal koçluk hizmeti sunuyor.

Türk Telekom, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri işbirliğiyle geliştirdiği Videofon Klinik hizmeti ile Videofon kullanıcılarına görüntülü medikal koçluk hizmeti sunuyor.


Videofon Klinik hizmeti ile müşterilere tıbbi konularda rehberlik sağlanması ve risk faktörlerinin tespit edilmesi konusunda Videofon üzerinden profesyonel destek veriliyor. Videofon müşterileri, her türlü sağlık sorunları hakkında anında danışmanlık alabilecekleri, sağlık dünyasındaki güncel bilgiler ve gelişmeler ile nöbetçi eczane bilgilerine erişebilecekleri Videofon Klinik hizmetinden 444 0 TIP Videofon Klinik hattını arayarak herhangi bir ilave bedel ödemeksizin faydalanabiliyor. Türk Telekom, 7 gün 24 saat kesintisiz tıbbi danışmanlık hizmeti sunacağı Videofon Klinik ile özellikle çocuklu ailelerin, yaşlıların ve kronik hastalığı olan kişilerin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Görüntülü konuşma teknolojisinden faydalanarak Acıbadem Mobil Saglık Hizmetleri hekimleriyle temasa geçebilecek olan Videofon müşterileri, her türlü sağlık sorunlarıyla ilgili danışma ve yönlendirme hizmeti alabilecek. Videofon Klinik hizmetinden faydalanmak için Türk Telekom Videofon abonesi olmak yeterli olacak.

Videofon Klinik'in sunumunun yapıldığı toplantıda konuşan Türk Telekom CEO'su Paul Doany, çeşitli sektörlere yönelik olarak yaşamı kolaylaştırıcı katma değerli hizmetleri sunmaya devam ettiklerini, Klinik hizmetiyle ilgili önümüzdeki dönemde çeşitli yenilikler daha olacağını söyledi. Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Özgür Turgay ise, bu hizmetin yönlendirici bir hizmet olduğunun altını çizerken, teşhis ve tedaviye yönelik hiçbir hizmeti kapsamadığını ve hastalara ilaç tavsiyesi yapılmadığını ifade etti.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun