Yazılım 30 TEMMUZ 2008 / 14:19

Gnctrkcll üyelerinin hayalleri gerçek oluyor

Turkcell’in yeni kampanyası gnctrkcll üyelerine hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılım www.senhayalet.com web sitesi üzerinden gerçekleşiyor.

Turkcell’in yeni kampanyası gnctrkcll üyelerine hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Kampanyaya katılım www.senhayalet.com web sitesi üzerinden gerçekleşiyor.


Her hafta iki hayalin gerçek olduğu web sitesinde her katılımcı 10 hafta boyunca katılma ve birden fazla hediye kazanma şansına da sahip oluyor. Gnctrkcll’lilerin gerçekleşmesini isteyebilecekleri hayaller arasında 1 kişiye çift kişilik dünyanın istediği yerine seyahat, 1 kişiye çift kişilik Kutup seyahati, 1 kişiye çift kişilik Ekvator seyahati, 1 kişiye çift kişilik Londra’da kahvaltı-Paris’te akşam yemeği gezisi, 5 kişiye İstanbul’da Ferrari turu gibi 20 seçenek bulunuyor.  Katılımcılar her hayal için ünlülerle hazırlanan tanıtım videolarını izleyerek karar verebiliyorlar. Her hayalin farklı ünlü tarafından anlatıldığı videolarda Mirkelam, Nejat İşler, VJ Seçkin, Emre Altuğ, Çağla Şikel, Geveze, Cenk-Erdem, Ece Sukan, Jason Tahincioğlu, Ahu Yağtu, Fuat, Tan Sağtürk, Şebnem Dönmez, Özlem Tekin, Arda Turan gibi popüler isimler yer alıyor. Katılımcıların karşılarına çıkacak kampanya katılım formuna geçerli gnçtrkcll kulüp şifresi, cep telefon numarası, ad, soyad, adres ve yaş bilgilerini eksiksik ve doğru bir şekilde girmeleri ve her iki hayal seçeneğinden birini işaretlemiş olmaları gerekiyor. Katılım formunu dolduran ve üç arkadaşına kampanyayı öneren katılımcılar çekilişe katılma hakkına kavuşuyorlar. Kampanyaya katılmak isteyenler; katılım koşullarını, hediyeleri ve tüm detayları web sitesinden öğrenebiliyorlar. Web sitesinin teknik altyapısı ve tasarımları Nexum Creative interaktif ajansı tarafından hazırlanmış.


Bilgi için: www.senhayalet.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun