Yazılım 12 EKİM 2010 / 10:56

Gençler de faturalı hat sahibi olabilecek

Turkcell’in sunduğu yeni faturalı gençTarife’yle aboneler 29 TL’ye “her yöne” 300 dakika konuşup, 3000 SMS atabilecek.

Turkcell’in sunduğu yeni faturalı gençTarife’yle aboneler 29 TL’ye “her yöne” 300 dakika konuşup, 3000 SMS atabilecek.


Turkcell, 25 yaş ve altı gençlere yeni bir teklif sunuyor. Gençlerin faturalı hat kullanmayı tercih ettiğine inanan Turkcell, faturalı gençTarife hizmetini sunuyor. Yeni faturalı gençTarife üyesi olacak gençler KDV, ÖİV dahil 29 TL’ye yurt içinde her yöne ayda 300 dakika ve 3000 SMS kullanabilecek.

Bunun yanı sıra faturalı gençTarife üyeleri gnçtrkcll’lilerin de sahip olduğu; ücretsiz sinema bileti ve konserler, iletişimde ve farklı alanlarında avantajlar, sürpriz hediyeler, ödül kazanabilecekleri platformlar gibi fırsatlara da sahip olacak.

Yeni faturalı gençTarife’den yararlanabilmek için, son 60 gün içinde numara taşıyarak, yeni hat alarak ya da ödeme tipini değiştirerek (Hazır Kart’tan faturalı hatta geçerek) bireysel faturalı Turkcell abonesi olmak yeterli. Ayrıca 60 günden daha uzun süredir bireysel faturalı hat kullanan gençler de bu tarifeye geçebilecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun