Yazılım 19 MART 2010 / 11:58

Futbol aşkını özel mobil modemler ile paylaş

Avea, yeni mobil modemler ile takımlarına gönülden bağlı taraftarların internete 3G hızında bağlanmalarını sağlıyor.

Avea, yeni mobil modemler ile takımlarına gönülden bağlı taraftarların internete 3G hızında bağlanmalarını sağlıyor.


Avea, futbol kulüpleriyle mobil telekomünikasyon alanında yaptığı işbirliği çerçevesinde taraftarlara sürprizler sunmaya devam ediyor. Dört büyük kulüple yaptığı mobil telekomünikasyon işbirliği ile futbola desteğini sürdüren Avea, Kartalcell, Fenercell, GSMobile ve TrabzonCell markalı yeni mobil modemleri ile taraftarların internete 3G hızında bağlanmalarını sağlıyor.

Kulüp markalı 3G Mobil Modemler, 12 ay boyunca 1 GB, 2 GB, 4 GB ve 6 GB'lık internet paketlerine abonelik karşılığında hediye ediliyor. Kampanya kapsamında ayrıca, 12 ay boyunca her ay 10 saat TTNET WiFi'ı ücretsiz olarak taraftarlara sunuluyor.

Takımlar gol atıyor, Avea aboneleri kazanıyor

Kartalcell, Fenercell, GSMobile ve TrabzonCell markalı yeni mobil modemlere sahip olan taraftarlar, takımlarının başarısı ile de ödüllendiriliyor. Taraftarlar 12 ay boyunca, takımları, Türkiye Futbol Kupası, Avrupa Futbol Kupası ve 1. Lig karşılaşmalarında rakip takıma attığı her bir gol için 1 ay boyunca geçerli olacak 100 MB ücretsiz mobil internet kazanıyor. Kulüp markalı mobil modem kullanıcılarına internette doya doya futbol oynamaları için ayrıca 1 aylık I Can Football PRO üyeliği de hediye ediliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun