Yazılım 16 AĞUSTOS 2011 / 10:53

Firefox 6.0 beta çıktı

Tarayıcı pazarının önemli oyuncularından Mozilla, Firefox 5’i piyasaya sürdükten kısa süre sonra altıncı sürümün betasını kullanıcıların deneyimine sundu.Firefox son dönemde Explorer ve Chrome’la kıyasıya bir mücadeleye girdi. Tarayıcının en büyük avantajları daha stabil ve birçok platformu desteklemesi olarak görülüyor. 2004 yılından bu yana çıkan tarayıcının yeni sürümü, denenmek üzere kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Firefox 6.0 en son teknolojiler ve eklenti yöneticisi gibi yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Panaromik gruplama seçeneği geliştirilen yeni tarayıcıda adres çubuğunda da değişiklikler yapıldı ve alan adları daha görünür hale getirildi.

Şu an için deneme sürümünde olan tarayıcının, Firefox mühendisleri tarafından “varsayılan tarayıcı” olarak ayarlanması önerilmiyor. Yeni sürümü denemek için http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-beta.html adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun