Yazılım 03 KASIM 2015 / 09:53

FGA Mimarlık SketchUp'ın Türkiye distribütörü oldu

Trimble tarafından geliştirilen SketchUp, hem öğrenciler hem de firmalar tarafından 3 boyutlu tasarım için en çok tercih edilen yazılım olarak ön plana çıkıyor.

Yapı sektöründeki bir çok yazılım markasının Türkiye distribütörü olan FGA Mimarlık, SketchUp’ın yeni Türkiye distribütörü oldu. Kullanıcı dostu olan ara yüzü sayesinde 3 boyutlu tasarım yapmak isteyen herkesin kolayca öğrenip projelerini hayata geçirebilecekleri bir araç olan SketchUp’ ın üreticisi Trimble, SketchUp Make versiyonunu hobi amaçlı kullanıcılar, SketchUp Pro'yu ise profesyonel ofislerin kullanımı için geliştirdi.

SketchUp’ un Türkiye Distribütörü FGA Mimarlık 18 yıllık deneyimi ile ürünün Türkiye'de yaygınlaşması ve verimli kullanımına katkı sağlamak için satış, destek ve eğitim konusunda hizmet verecek.
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun