Yazılım 21 MART 2013 / 17:32

Evernote Food artık sosyal ağlarla konuşuyor

Evernote Food iOS güncellemesiyle birlikte Twitter, Facebook ya da e-posta ile yemek tarifleri paylaşılabiliyor.Evernote Food, nerede yemek yiyebileceğiniz hakkında fikirler vermesinin yanı sıra, web’deki en iyi tarifleri parmaklarınızın ucuna getirerek evde yemek yapmak için ilham vermek üzere tasarlandı. Evernote'un açıklamasına göre, artık Twitter, Facebook veya e-posta aracılığıyla istenen tarifler arkadaşlarla paylaşılabiliyor.

Şirkette yapılan açıklamaya göre, bu güncellemeden sonra yemek notlarını iki ayrı yerde tutmama gerek kalmayacak. Bunun yanında Evernote’taki tüm not defterlerinde yer alan içeriği almak ya da etikete göre notlar seçmek mümkün.

Verilen bilgilere göre, artık cihazdaki albümlerden fotoğraflar seçilmesi sağlanıyor. Ayrıca güncellemeyle karşıya görüntü yükleme işlemlerini hızlandırılırken ve arama sonuçlarını geliştirdi. Detaylar için http://evernote.com/intl/tr/food/ adresini kullanabilirsiniz.
ETİKETLER : Evernote evernote food
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun