Yazılım 03 TEMMUZ 2014 / 11:01

DynaRules ile kendi programını kendin yaz

YASAD – GEMİM girişimlerinden DynaRules, iş dünyası profesyonellerine ve geliştiricilere kod yazmadan Platform as a Service modeli ile bireysel ve kurumsal uygulamalar geliştiriyor.Son zamanların en fazla ihtiyaç duyulan konularından biri olan kod yazma işlemi için pratik bir çözüm DynaRules tarafından piyasaya sunuluyor. Geliştiricilerin kod yazmadan PaaS modeli üzerinde çalışmasına fırsat veren DynaRules, yazılım piyasasının gelişimine katkı sağlamayı hedefliyor.

Geliştirdiği platformun üzerine kurguladığı uygulama pazaryeri ile de platform ile geliştirilen uygulamaları son kullanıcılara SaaS (Software as a Service) modeli ile ulaştırmayı amaçlıyor.

Önümüzdeki dönemde Dynarules.com’a ayrıca geliştiriciler için kendi ürünlerini satışa sunabilecekleri ve gelir elde edebilecekleri bir pazar yeri (Application Marketplace) olma özelliği kazandırılacak.

DynaRules.com , Microsoft Azure Bulut Servisleri ve SQL Azure Teknolojileri üzerinde çalışıyor. Bu sayede dünyanın her noktasına hızlı ve kolay bir şekilde kesintisiz ve ölçeklenebilir hizmet garantisi veriyor.

Dynarules.com’un yaratıcısı SOFTGLOB (softglob.com) şirketi, beta süreci sonrası uygulama geliştirme araçlarını bu yılın sonuna dogru dış kullanıcılara açarak geniş bir geliştirici ağına ulaşmayı hedefliyor.

Ayrınıtlı bilgi için www.dynarules.com sayfasından ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : dynarules softglob YASAD
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun