Yazılım 12 NİSAN 2010 / 12:33

Cep Fly konuştukça uçuracak

Vodafone Cep Fly tarifesiyle aboneler konuştukça Pegasus'tan uçuş puanı kazanacaklar.

Vodafone Cep Fly tarifesiyle aboneler konuştukça Pegasus'tan uçuş puanı kazanacaklar.


Vodafone ve Pegasus Hava Yolları’nın yapmış olduğu işbirliği çerçevesinde faturalı ve faturasız Cep Fly Vodafone aboneleri, konuştukları her dakika Pegasus Hava Yolları’nda TL değerinde Uçuş Puanı kazanıyor. Uçuş programı kapsamında Cep Fly aboneleri avantajlı fiyatlarla görüşme olanağı bulurken, yurt içinde yaptıkları aramaların ve SMS gönderimlerinin toplam bedelinin yüzde 5’i kadar Uçuş Puanı kazanıyorlar.

Kazanılan uçuş puanları Pegasus’ta bilet fiyatından düşülecebileceği gibi aynı zamanda biriktirilerek bedava uçuş imkanı sağlıyor. Ayrıca Cep Fly abonesi olan ve Uçuş Puan kampanyasına katılan herkese 10 TL değerinde uçuş puanı hediye ediliyor.Abonelereavantaj sağlanacak

Cep Fly için düzenlenen tanıtım toplantısında konuşma yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, Vodafone ile Pegasus Hava Yolları’nın işbirliği ile ortaya çıkan bu uçuş programının abonelere gerçek anlamda değer yaratan bir hizmet ortaya çıkardığını vurguladı. Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ise şöyle konuştu: "Biz her an kampanyalar üreten bir hava yolu şirketiyiz, bu sayede sektördeki dinamikleri değiştirdik. Yurt içinde 18, yurt dışında 16 destinasyona kaliteli uçuşu, ekonomik fiyata sunarak, uçak seyahatinin bir lüks olmadığını tüm Türkiye’ye gösterdik. Bankacılık ve akaryakıt sektörlerinde hayata geçirdiğimiz işbirliklerinden sonra GSM operatörü alanında da, Vodafone ile iş birliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Misafirlerimizin temel ihtiyaçları arasında yer alan iletişim ihtiyaçlarını, uçuş ihtiyaçları ile birleştirerek yarattığımız bu misafir odaklı programın uzun dönemli ve verimli olacağına inanıyorum”Tarife nasıl işliyor? Cep Fly tarifesini seçen Vodafone aboneleri Vodafone tarafından kısa mesajla gönderilen kampanyaya katılım davetine “EVET” yazarak 7307’ye SMS atarak veya Vodafone Çağrı Merkezi 444 0 542’yi arayarak katılabiliyorlar. Cep Fly tarifesini seçen ve kampanyaya katılan Vodafone aboneleri yurtiçinden yaptıkları ses aramalarının ve kısa mesaj gönderimlerinin yüzde 5’i kadar TL değerinde Uçuş Puanı kazanıyorlar. Cep Fly abonesi olan ve Uçuş Puan kampanyasına katılan herkese 10TL değerinde uçuş puanı hediye ediliyor . Aboneler Uçuş Puan’ı kullanarak isterlerse indirimli olarak uçak bileti satın alabiliyor, isterlerse de puanlarını biriktirerek bedavaya uçabiliyorlar. Cep Fly aboneleri ayrıca, Pegasus Hava Yolları ile gerçekleştirdikleri uçuşlarda bilet tutarının yüzde 1,5’i kadar ek Uçuş Puan kazanıyorlar.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun