Yazılım 27 AĞUSTOS 2008 / 09:52

Bütün dizüstülere tek şarj cihazı

Tunçmatik, bütün dizüstü bilgisayar markalarıyla uyumlu çalışacak evrensel bir dizüstü adaptörü geliştirdi ve satışa çıkıyor.

Tunçmatik, bütün dizüstü bilgisayar markalarıyla uyumlu çalışacak evrensel bir dizüstü adaptörü geliştirdi ve satışa çıkıyor.

Powernote Universal Notebook Adaptörü adıyla piyasaya sürülen cihaz, her türlü dizüstü bilgisayarın giriş voltajını otomatik olarak ayarlayarak LED ekran ile gösteriyor. Tunçmatik ürünün, statik elektrik yükü biriktirmeyen bir tasarıma sahip olduğunu söylüyor. Gelişmiş mikro işlemci kontrolüne, akıllı yapıya sahip olduğu söylenen Powernote’un farklı dizüstü bilgisayarlar için değiştirilebilir uçları bulunuyor. Powernote, yangına karşı dayanıklı plastik gövdesi ve EMC/EMI filtresi ile güvenilir bir teknoloji sunuyor. 15-24V arasında otomatik ayarlanan güvenli ve kararlı çıkış gerilimi, tüm dünya ülkeleri ile uyumlu 100-240V giriş gerilim aralığı, ürünün diğer özellikleri arasında bulunuyor.www.tuncmatik.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun