Yazılım 08 NİSAN 2009 / 07:28

Blog yazarlarına müjde!

MechaWorks, blog yazarlarının bloglarını ücretsiz olarak iPhone'lara taşıyor.

MechaWorks, blog yazarlarının bloglarını ücretsiz olarak iPhone'lara taşıyor.


MobileEdition, blog yazarlarına bloglarını iPhone formatlı bir sayfa düzeni ile App Store'a yerleştirme olanağı veriyor. Böylece okuyucular, sevdikleri blogları iPhone ve iPod Touch üzerinden takip edebilecek.


Blog yazarlarının servisi kullanmak için herhangi bir ödeme yapması gerekmiyor, üstüne mobil reklam geliri sağlayabiliyorlar. Her App Store uygulaması ayrı. Blog yazarları ya da şirketler; bloglarının marka temasını daha iyi yansıtmak için uygulamayı kişiselleştirebiliyor.


Servis karşılığında MechaWorks mobil reklam kazancının yüzde 40'ını alıyor. MobileEdition servisi sayesinde blog yazarları işin kodlama tarafı ile uğraşmak zorunda kalmıyor. Şirket, MobileEdition uygulamasını Palm Pre ve Android gibi başka cihazlarda da kullanmayı planlıyor. Servise ücretsiz üyelik için mobileedition.me adresine girmek gerekiyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun