Yazılım 22 MART 2011 / 15:04

BlackBerry Protect’in Open Beta sürümü Türkiye’de kullanılabiliyor

RIM, BlackBerry Protect’in Open Beta sürümünü Kuzey Amerika ve Latin Amerika’dan sonra Türkiye’nin de içinde bulunduğu EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde de piyasaya sunduğunu açıkladı.

BlackBerry Protect, kullanıcıların kablosuz internet üzerinden BlackBerry akıllı telefonlarındaki hafızayı yedekleyebilecekleri, geri yükleme yapabilecekleri ve cihazın yerini GPS ve baz istasyonu aracılığıyla tespit edebilecekleri ücretsiz bir uygulama.BlackBerry Protect aracılığıyla kullanıcılar, BlackBerry akıllı telefonların kaybedilmesi, çalınması veya istenmeyen bir yerde bırakılması ve unutulması durumunda cihazdaki bilgileri silebiliyor, kilitleyebiliyor, cihazın yerini harita üzerinde tespit edebiliyor ve zil sesini uzaktan aktif hale getirip yükseltebiliyor.BlackBerry Protect Kablosuz olarak kişi listesi ve takvim, hatırlatıcı, tarayıcı yer işaretleri, kısa mesaj gibi verileri hafıza yedekleme ve geri yükleme servisi sunuyor.BlackBerry Protect hakkında daha fazla bilgi için www.blackberry.com/protect adresini, BlackBerry Protect open beta sürümünü indirmek için BlackBerry App World Test Merkezi’ni (www.blackberry.com/appworld) ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun