Yazılım 24 EKİM 2008 / 14:22

Avea’dan binlerce forma ve maç bileti

Avea, yeni kampanyası ile futbolsever abonelerine 2008 – 2009 sezonu boyunca maç bileti ve forma kazanma fırsatı sunuyor.

Avea, yeni kampanyası ile futbolsever abonelerine 2008 – 2009 sezonu boyunca maç bileti ve forma kazanma fırsatı sunuyor.

Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor futbol takımlarının aynı anda sponsoru olan Avea, abonelerine yüzlerce forma ve maç bileti hediye ediyor. Yeni kampanya ile takımının ismini, ad, soyad ve adresini 4848’e ücretsiz SMS göndererek kayıt olan tüm bireysel hat ve kamu hattı sahibi Avea aboneleri, faturalarındaki her 20 YTL veya 100 kontör yüklemesi için bir çekiliş hakkı elde ediyor. Her ayın ilk haftası Milli Piyango tarafından yapılacak çekiliş ile belirlenecek şanslı abonelerse Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray veya Trabzonspor formalarından birini kazanıyor. Kampanya kapsamında ayrıca, hafta içi her gün saat 13:00’dan sonra takımının ismini 1212’ye SMS ile gönderen ilk 5 bireysel hat ve kamu hattı sahibi aboneler de BJK, FB, GS ve TS’nin o hafta kendi sahasında oynayacağı maça 2’şer kişilik bilet kazanma şansı elde ediyor. Sezon boyunca BJK, FB, GS ve TS’nin kendi sahasında oynadığı her maç için abonelerine 50 bilet hediye edecek olan Avea, abonelerine maç bileti kazandıkları bilgisini günlük olarak iletiyor ve maç bileti kazanmak için gönderilen kısa mesajları 1 SMS / 2 kontör ile ücretlendiriyor.


 


www.avea.com.tr