Yazılım 06 NİSAN 2010 / 12:17

Avea şirketlere yeni hat seçeneği getirdi

"Faturanı Paylaş" modeliyle yeni bir kurumsal hat seçeneği geldi.

"Faturanı Paylaş" modeliyle yeni bir kurumsal hat seçeneği geldi.


İletişim alanında faaliyet gösteren firmalar, kurumsal hatlarını sunarak birçok şirket ve çalışanını kullanıcısı yapmayı hedefliyor. Bu doğrultuda Avea "Faturanı Paylaş" Modeli ile şirketlere yeni bir hat kullanma imkanı veriyor.

"Faturanı Paylaş" modeli hem şirketlere iletişim maliyetlerini kontrol altında tutma fırsatı sunuyor, hem de çalışanların tek bir hatla iş ve özel konuşmalarını uygun fiyata yapmalarını sağlıyor. Şirket hattı ve bireysel hat olmak üzere 2 hat taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

Konuyla ilgili konuşan Avea Segment Yönetimi-kurumsal ve MVNO Direktörü Tunç Berkman, kampanya ile ilgili hedeflerini "Faturanı Paylaş Modeli, şirketlere iletişim maliyetlerini kontrol altında tutma fırsatı sunarken, çalışanların da tek bir hatla iş ve özel konuşmalarını en uygun fiyata yapmalarını sağlıyor" diyerek açıkladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun