Yazılım 20 MART 2009 / 08:33

Avea'nın "HerYöneSınırsız" tarifesi geri dönüyor

Avea," HerYöne Sınırsız" tarifesini hayata geçirmek üzere 31 Mart 2009’a kadar ön talep toplamaya başlıyor.

Avea," HerYöne Sınırsız" tarifesini hayata geçirmek üzere 31 Mart 2009’a kadar ön talep toplamaya başlıyor.


31 Mart tarihine kadar Avea’ya başvuran kişiler doya doya konuşanlara katılacak. Hakim durumda bulunan operatörün Avea’nın artan port taleplerini zamanında karşılamaması sebebiyle geçici süre durdurulan“HerYöne Sınırsız” tarifesi, 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarına yapılacak ön talep doğrultusunda ilgilicep telefonu kullanıcılarına tekrar açılıyor.  


Konuyla ilgili açıklama yapan Avea CEO’su Cüneyt Türktan, “Sektörde bir ilk olarak sunduğumuz ‘HerYöne Sınırsız’ tarifemiz, müşterilerimizden büyük ilgi görmüş, tarifemizde bulunan abonelerimiz için büyük bir memnuniyet yaratmış, rakiplerimiz tarafından taklit edilmeye çalışılmıştır. Abonelerimiz yüksek fatura korkusundan kurtulmuş, sevdikleri ile doya doya konuşmaya başlamıştır. Geldiğimiz noktada bu büyük ilgi nedeniyle tarifemizi yeniden açmak için 31 Mart 2009 tarihine kadar tüm Avea Satış Noktalarımızdan ön talep toplamaya başlıyoruz. Rakiplerimizin takip ettiği operatör olarak cesaretle ve büyük bir kararlılıkla tüketicilerimizi her yöne sınırsız olarak konuşturmak birinci önceliğimiz” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun