Yazılım 15 EKİM 2008 / 14:57

Avea’dan numara taşınabilirliği açıklaması

Avea, numaralarını Avea’ya taşıyan abonelerden taşıma ücreti almayacak.

Avea, numaralarını Avea’ya taşıyan abonelerden taşıma ücreti almayacak.


Avea yaptığı basın açıklamasında 9 Kasım 2008 tarihi itibariyle başlayacak olan Numara Taşınabilirliği uygulamasında, Avea’ya geçmek isteyen mobil telefon kullanıcıları herhangi bir ücret ödemeyeceklerini belirtti.


 


Açıklamada Avea Regülasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Anık konuyla ilgili olarak “Tüm dünya örneklerinde Numara Taşınabilirliğinin başarılı olmasının en büyük etkenlerinden biri uygulamanın aboneler için ücretsiz olmasıdır. Avea olarak, tüm mobil telefon kullanıcılarını, Avea fırsatlarından yararlandırmak için numara taşınabilirliğine ücretsiz başvurularını yapmak üzere Avea bayilerine davet ediyoruz” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun