Yazılım 07 NİSAN 2015 / 15:02

Autodesk AutoCAD’in 2016 sürümünü yayınladı

Üç boyutlu tasarım yazılımı şirketi Autodesk; mimarlık, mühendislik, inşaat sektörlerinin en çok tercih edilen bilgisayar destekli tasarım uygulamalarından biri olan AutoCAD’in 2016 sürümünü piyasaya sundu.AutoCAD 2016, iki ve üç boyutlu tasarım yapma, raporlama ve ortak çalışma süreçlerini hızlandırırken, ekranda akla gelebilecek her türlü nesneyi yaratma deneyimini de baştan aşağı zenginleştiriyor. Tasarım verilerini depolama ve paylaşmanın yolu TrustedDWG teknolojisi sayesinde de kullanıcılar, çalışmalarını istedikleri kişiler ile güvenli bir şekilde paylaşabiliyor.

AutoCAD 2016 sürümünde gerçekleştirilen iyileştirmeler;

-AutoCAD 2016 sürümünde gerçekleştirilen iyileştirmeler görüntülerin daha net, artırılmış okunabilirlik ve pürüzlü çizgilerin yerine yumuşak kıvrımların kullanılmasına olanak sağlıyor.

-Geliştirilmiş ‘Komut Ön İzleme’ sayesinde kullanıcılar, daha fazla sonucu öngörebiliyor ve ‘geri al’ komutunun kullanımını en aza indiriyor.

-AutoCAD 2016, görsel kaliteden ödün vermeden daha küçük PDF çıktı alınmasına olanak sağlıyor.

-Geliştirilmiş akıllı boyutlama özelliği ile seçili nesnelerin çeşidine göre en uygun hesaplamalar otomatik olarak gerçekleştiriliyor.

-Gerçeklik programlama ve BIM koordinasyonu için geliştirilen yeni özelliklerle birlikte AutoCAD 2016’da yer alan tüm araçlar, daha hassas tasarım ve hızlı raporlama imkanı sunarak kullanıcıların verimliliklerini artırıyor.

 

 
ETİKETLER : autocad 2016 autodesk
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun