Yazılım 13 NİSAN 2012 / 08:45

Autodesk 2013 yazılım çözümleri Türkiye’de

Bilgisayar destekli tasarım, mühendislik, görselleştirme yazılımları şirketi  Autodesk dünyaca ünlü mimar, mühendis, tasarımcı, yapımcı ve sanatçılara yönelik yazılım çözümlerinin 2013 sürümlerini Avrupa ile aynı anda Türkiye’de de satışa sundu. 



Autodesk 2013 ürün grubunun programlama araçları ve geniş eklenti desteği üretim süreçlerinin de daha hızlı bir şekilde, daha düşük maliyetlerle gerçekleşmesini sağlayacak. Bunun yanı sıra yeni yazılım çözümleri,  kullanıcılarına Autodesk 360 bulut bilişim çözümüyle entegre çalıştırabilme imkanı sunuyor. Bu sayede geliştirilen ürün ya da projelerin sadece bilgisayar başında değil, ofis dışındayken de bulut bilişim çözümleriyle mobil cihazlarla da takibini mümkün kılıyor.

Yazılım, kullanıcılara üretim süreci öncesinde hazırlayabilecekleri çalışmalarla ürün performanslarını ölçümleyerek doğabilecek hataları minimuma indirilebilme imkanı sunuyor. Adobe After Effects, Photoshop gibi yazılımlarla entegre çalışabilen yazılım, uygulamalar arası geçişi kolaylaştıran ara yüzüyle de çözüm süresini en aza indiriyor. Kullanıcılarına  istedikleri formatta ve modellemede oluşturuldukları Autodesk 2013 Suite yazılım çözümleriyle, tek tuşla doğrudan bulut bilişim hizmetlerine yönlendirme ya da direkt sosyal medyada yayımlama olanağı da sunuyor.

Standart, Premium ve Ultimate sürümlerinden oluşan Autodesk 2013 Suite çözümleri hakkında detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.