Yazılım 16 EYLÜL 2009 / 07:08

ASUS'tan oyuncular için yeni deneyim

ASUS, Republic of Gamers (ROG) ailesinin 2 yeni üyesi olan ATX Maximus III Formula ve mATX Maximus III GENE anakartları duyurdu.

ASUS, Republic of Gamers (ROG) ailesinin 2 yeni üyesi olan ATX Maximus III Formula ve mATX Maximus III GENE anakartları duyurdu.


Intel'in yeni P55 yongasetini taşıyan bu iki anakart, oyunculara ve overclock meraklılarına hitap eden zengin özellikleriyle dikkat çekiyorlar. ATX formatındaki Maximus III Formula en yeni ve en gelişmiş özellikleri arayan, gelecek teknolojilere de hazır olan oyun sistemleri kurmak isteyenleri hedeflerken, mATX formatındaki Maximus III GENE, küçük boyutlu kasaları oyun istasyonuna dönüştürmek isteyen kulllanıcılara özel olarak tasarlandı.

Maximus III Serisi anakartlar ROG Connect adlı devrim niteliğinde bir overclock arayüzüne sahipler. ROG Connect kullanıcıların USB kabloyla ayrı bir bilgisayar üzerinden (mesela bir notebook) iROG kontrol panelini bağlamalarını sağlıyor. Böylece kullanıcılar sistemlerine örneğin bir dizüstü bilgisayar üzerinden overclock uygulayabilir, POST kodunu ve sistem durumunu görüntüleyebilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun