Yazılım 22 EYLÜL 2008 / 12:32

ASUS'tan HD destekli ekran kartları

ASUS EAH4670 serisi ekran kartları 1 GB bellek kapasiteleri ile çok yüksek çözünürlüklerde de yüksek performans sunuyorlar.

ASUS EAH4670 serisi ekran kartları 1 GB bellek kapasiteleri ile çok yüksek çözünürlüklerde de yüksek performans sunuyorlar.


ASUS’un yeni EAH4670 serisi ekran kartları ATI Radeon HD 4670 grafik işlemcisine sahip olmalarının yanı sıra 1 GB bellek kapasiteleri ile de dikkat çekiyorlar. Bu sayede çok yüksek çözünürlüklerde bile akıcı bir şekilde yüksek çözünürlüklü (HD) filmleri ve DirectX 10 destekli oyunları başarı ile oynatabiliyorlar. Her yeni çıkan oyun daha güçlü sistemlere ihtiyaç duyduğu için, sunulan 1 GB bellek kapasitesi kullanıcıların çıkacak yeni oyunlara karşı daha hazırlıklı olmasını da sağlıyor.


 


Ayrıca etkili bir soğutma sistemine sahip olan ASUS EAH4670, bu sayede GPU sıcaklığını 15º C’ye kadar düşürüyor. Soğutucu blok, GPU tarafından üretilen ısıyı hızla kanatçıklarına ileterek fan tarafından hızlı bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlıyor. Bu sırada soğutucunun fanı referans tasarım fanından 16 dB daha sessiz dönüyor. Öte yandan kartın sahip olduğu Rock Solid teknolojisinin bir parçası olan LF PAK MOSFET’ler güç kaybını en aza indirirken, EAH4670 kartlarda kullanılan EMI kalkanı da sinyal gürültüsünü yüzde 66 oranında azaltıyor.


 www.asus.com.tr


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun