Yazılım 03 OCAK 2012 / 11:13

Apple bu ay ne duyuracak?

Apple bu ay ne duyuracak?

Apple’a yakın kaynakların verdiği bilgilere göre, Ocak ayı sonunda New York’ta gerçekleşecek etkinliği yayıncılık ve iBooks üzerine olması bekleniyor. Yeni nesil iPad bekleyenlere duyurulur.Apple’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki basın mensuplarına davet geçmesi ortalıkta söylentiler dolaşmasına sebep oldu. IPad 3, Apple TV ya da farklı bir donanım bekleyenler şimdilik biraz daha beklemek durumunda kalacak.

Şirketin davetini geçtiği etkinlikte yayıncılık ve iBooks platformu üzerindeki durulması bekleniyor. Yeni gelişmeler ve Avrupa’da yayıncılıkla ilgili yaptıkları nedeniyle zor günler geçirilmesinin toplantıda konu edilmesi bekleniyor.

Ayrıca All Things D’ye göre, iTunes Store, App Store, iBookstore ve iAd ile iCloud hizmetleri konularında bilgiler verileceği konuşuluyor.
YORUMLAR
Hakan 03 OCAK 2012 / 11:53 0 0
Bu da iPad3 hakkındak,i dedikodulara son noktayı koyar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun