Yazılım 13 NİSAN 2010 / 14:18

"AloDoktorum" diyenin doktor ayağına geliyor

AloDoktorum ile aboneler, 9911'i sesli veya 3G ile görüntülü arayarak doktoruna ulaşacak.

AloDoktorum ile aboneler, 9911'i sesli veya 3G ile görüntülü arayarak doktoruna ulaşacak.


Avea, Türkiye'de sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaya yönelik çalışmaları kapsamında, Acıbadem Mobil Sağlık işbirliğiyle AloDoktorum Servisi'ni hayata geçiriyor.

Bu işbirliği ile sunulan AloDoktorum Servisi'nin üyeleri, 9911 numarasını sesli veya görüntülü arayarak bir doktora bağlanıyor ve sağlık konularında danışmanlık, acil durumlarda ise yönlendirme alabiliyorlar. Ayrıca görüntülü arama yaptıklarında doktorlarıyla yüz yüze görüşerek, problemlerini görüntülü ortamda paylaşabiliyorlar.

AloDoktorum Servisi üyesi Avea aboneleri, kendi sağlıkları, genel sağlık bilgileri ve tıp bilimiyle ilgili merak ettikleri her türlü soruyu doktorlarına sorabiliyorlar. Servis, teşhis öncesine yönelik tedbirleri ve tedavi tanımlanması sonrasına yönelik koruyucu önlemleri kapsıyor ve hastalık durumları dışında tıp literatüründe yer alan genel sağlık ve hastalık bilgilerini içeriyor.

Aylık 5TL olan AloDoktorum Servisi üyeliği kapsamında, sesli veya görüntülü yapılan görüşmeler dakikası 20 kuruş ile ücretlendiriliyor. Kampanya 6 Nisan ve 2 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanyaya katılım için 9911 numarasına gönderilen ve servisten alınan SMS'ler ücretsiz olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun