Yazılım 04 ŞUBAT 2013 / 12:04

Alman Firmasının Tercihi Ettiği Türk Yazılımı: CPM MASTER ERP

Alman firmasının tercih ettiği Türk Yazılımı!

[Advertorial] ERP konusunda büyük kararsızlık yaşayan FKT Koltuk Sistemleri, Pozitif Yazılım danışmanlığında CPM Master ile çalışmaya başladı.FKT Koltuk Sistemleri Üretim ve Dağıtım San. ve Tic. A.Ş 2009 yılında faaliyetlerine Bursa Türkiye’de başlamıştır. Franz Kiel GmbH & Co.KG Almanya’nın Türkiye ve Ortadoğu pazarının üretim ve satış hakları FKT Koltuk Sistemleri Üretim ve Dağıtım Sanayi’nde bulunmaktadır. Franz Kiel Almaya’nın orijinal ürünleri (seyahat, şehirlerarası, şehir ve tren koltukları) Türkiye ve Ortadoğu pazarı için yalnızca FKT Bursa fabrikasında yapılmaktadır.

FKT Koltuk Sistemleri Üretim ve Dağıtım San. ve Tic. A.Ş. Finans ve İnsan Kaynakları Müdürü Erol Sapçı konuya ilişkin şunları söyledi:

“Şirketimiz üç yıl önce kurulduğunda; kullanacağımız ERP programı konusunda çok kararsızdık. Almanya’da olan merkezimiz, Polonya ve Hollanda’da bulunan diğer üretim merkezlerimiz, kullandıkları program konusunda çok baskıda bulundular. Buna rağmen biz çok kolay uygulanabilecek, danışmanlık ve işletme maliyetlerinin daha uygun olacağı bir çözüm arıyorduk. Tarafımıza yapılan CPM Master tanıtımı sonrasında çok kolay bir karar süreci ile Bursa Çözüm Ortağı Pozitif Yazılım danışmanlığında CPM Master ile çalışmaya başladık.

Tüm modüllerini aktif olarak kullanmaya başladığımız programı sanki firmamız için tasarlanmış bir yazılım haline getirdik.

• Özellikle Lojistik-Dispozisyon bölümü için kolay analiz edilebilir raporlar ve direkt sipariş oluşturma süreçleri

• Barkod ile ambar yönetimi

• Kalite süreçlerinin takibi (8D, INKR, Kontrol aralıkları, Hata Raporları, vb.)

• Üretim teyitleri ve anlık teyitler ile prosesi takip edebilme

• En önemlisi de her türlü raporu kolayca alıp, başka programlarla veri alış veriş olabilme olanağıdır.

Dolayısıyla, CPM Master ERP pratik ve hızlı ama kalıcı çözümleri ile şirketimize değer katmış ve şu an kullanıcı memnuniyetini de üst düzeyde sağlamıştır.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun