Yazılım 02 AĞUSTOS 2013 / 14:50

Adobe yazılımları tek tek alınabilecek

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Adobe Creative Cloud üzerinden Photoshop, Illustrator gibi uygulamalar abonelik modeliyle tek tek kiralanabilecek.Adobe, bulutun nimetlerini de yanında sunduğu Creatice Cloud çözümünde kullanıcılara sunduğu abonelik modelini geliştirdi. Daha önce 14 adet Adobe yazılımını tek bir pakette sunan şirket, ayda KDV hariç 29 dolara  Photoshop, InDesign gibi yazılımların tek olarak kiralanmasını sağlıyor.

Tek bir uygulama kiralandığında 20 GB depolama alanı ve Behance'de sergileme fırsatı veriyor. Tek bir uygulama almak, tüm paketi kiralamanın sağladığı bir çok faydayı da yanında getiriyor.

Üyelik Planı ve Satın Alma Seçenekleri

Ekipler için Adobe Creative Cloud’un yeni uygulama planı kullanıcı başına aylık 29,99 dolar+KDV'den başlayan tavsiye edilen son kullanıcı fiyatlarıyla sunuluyor. CS3 veya daha yeni sürümünü kullanan müşteriler tekil uygulama üyeliğinden 19,99 dolardan +KDV’den tavsiye edilen son kullanıcı fiyatlarıyla başlayan fiyatlarla yararlanabilecekler. Daha fazla bilgi edinmek için http://www.adobe.com/tr/products/creativecloud/teams.html adresini ziyaret edebilirsiniz.
ETİKETLER : Adobe Creative Cloud
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun