Yazılım 01 EKİM 2012 / 11:31

Acer'ı şimdi alanlar Windows 8'e ücretsiz sahip olacak

Acer ücretsiz Windows 8 yükseltmesi veriyor

Acer, Windows 7’den Windows 8’e yükseltme işlemini müşterilerine ücretsiz sunuyor. Daha önce sadece 2 Haziran’dan itibaren satın alınan ultrabook modelleri için geçerli olan bu kampanyanın 1 Ekim’den itibaren satın alınan diğer Acer marka ürünleri için de geçerli olacak şekilde genişletildiğini duyurdu.Acer'dan yapılan açıklamaya göre, ultrabooklar için başlatılan kampanya, orijinal olarak Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional veya Ultimate içeren Acer Aspire dizüstü bilgisayarlar, Acer Aspire masaüstü bilgisayarları da kapsıyor. Aynı zamanda orijinal olarak Windows 7 Home Basic veya Windows 7 Home Premium içeren Acer TravelMate dizüstü bilgisayarlar ve Veriton masaüstü bilgisayarların da dahil olduğu açıklandı. 1 Ekim 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında satın alınan cihazlar doğrudan Windows 8'e ücretsiz olarak yükseltilecek.

Detaylar ve yükseltmeyi gerçekleştirebilmek için www.acer.com/windows8upgrade sayfasını kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki adresten de detaylara ulaşmak mümkün:

http://www.acer.com.tr/ac/tr/TR/content/windows-upgrade-refund
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun