17 KASIM 2011 / 18:08

Yatırımlarınıza yüzde 243’lük geri dönüş almanın yolunu keşfedin!

Microsoft Dynamics'i ücretsiz olarak denemek için tıklayın!

BTnet.com.tr okuyucularına özel olarak, Microsoft'un şirketiniz için uygun çözümüne ücretsiz deneme sürümü ile hemen sahip olun.
Microsoft’un ünlü danışmanlık şirketi Forrester Consulting’e yaptırdığı ve müşterilerin görüşlerine dayanan “Microsoft Dynamics CRM 2011’in Toplam Ekonomik Etkisi” adlı araştırmanın sonuçlarına göre, 2 bin çalışanı olan ve karma hizmetler sunan bir şirkete 50 kullanıcılı Microsoft Dynamics CRM 2011 yatırımı yapıldığında, üç yıl içinde yatırımın geri dönüşü yüzde 243 olarak gerçekleşiyor.

Peki siz, Microsoft Dynamics'in sizin kurumunuza sunacağı avantajları bizzat denemek ister misiniz?

Ücretsiz deneme sürümünü edinmek ve Microsoft Dynamics'in sizin işinize nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.
[gravityform id=3 name=MicrosoftDynamics Demo Başvuru Formu]

Microsoft Dynamics hakkında daha fazla bilgi almak için BTnet.com.tr Microsoft Dynamics özel kategorisini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun