Yaşam Tarzı 30 HAZİRAN 2009 / 08:56

ZyXEL ağ ürünlerinde KDV indirimi için son gün

Ekonomik durgunluğu canlandırmak amacıyla 1 Nisan 2009 tarihinde 3 aylık dönem için devreye giren "%18 yerine %8 KDV" uygulaması bugün sona eriyor.

Ekonomik durgunluğu canlandırmak amacıyla 1 Nisan 2009 tarihinde 3 aylık dönem için devreye giren "%18 yerine %8 KDV" uygulaması bugün sona eriyor.


İndirim, Kurumsal internet güvenlik ürünü firewall'lara ait içerik / Antivirus, Antispam üyelik lisansları ve haricen satılan kablosuz antenler hariç, ZyXEL markalı tüm ağ ürünlerini kapsıyor.

ZyXEL'in Türkiye Satış Müdürü Yavuz Saykı, KDV indiriminin 30 Haziran 2009 tarihinde sona ereceğine dikkat çekerek şunları söyledi: "Mevcut kablolu ve eski ADSL modemlerini ZyXEL'in kablosuz ADSL2+ modemleri veya yeni nesil 11n kablosuz ADSL2+ çözümleriyle yenilemek isteyen kullanıcılar için çok uygun bir dönem. Benzer şekilde, kablosuz AP, USB client, ev ağ anahtarları ihtiyaçlarının ertelenmemesi de büyük kazanç sağlayacaktır. Diğer taraftan, kurumlar için 5 yıl garantili Firewall ürünleri, ömür boyu garantiye sahip yönetilebilir ağ anahtarı modellerinin de aralarında bulunduğu yüzlerce donanım ürününü kapsayan yüzde 10'luk indirimi kaçırmak istemeyenlerin bu son günde acele etmeleri gerekiyor."


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun