Yaşam Tarzı 25 MART 2009 / 14:42

ZeeVee beklenen Zinc güncellemesini yaptı

Zviewer yeni bir ad, yeni bir yüz ve yeniden yapılandırılmış bir ajanda ile geri dönüyor.

Zviewer yeni bir ad, yeni bir yüz ve yeniden yapılandırılmış bir ajanda ile geri dönüyor.


Zinc, her bilgisayarda çalışabilen ücretsiz bir yazılım uygulaması. Kullanıcılar, bilgisayarlarında ya da bilgisayarlarını geniş ekrana bağlayarak internet videosu keyfi sürebiliyor. Zinc, Mozilla teknolojisine dayanıyor. Tek başına ya da Firefox eklentisi olarak kullanılabiliyor.


HD video dağıtım ürünleri sunan ZeeVee, internet video tarayıcısı Zviewer’ın ücretsiz beta yazılımını sunalı birkaç ay olmuştu. Üçüncü beta versiyonu ile şimdi yeni bir kimliğie bürünüyor. Eski adıyla Zviewer, yeni adıyla Zinc; bir bilgisayara yüklendiğinde kullanıcılar tonlarca internet tabanlı TV içeriğine kolaylıkla yönelebiliyor. Bu versiyon, Netflix Anında izle kuyruğuna erişim sağlayarak onbinlerce TV programı ve 15 bin filmi izlemenize yarıyor.


Nisan ayında Mac uyumlu versiyonlarının da çıkması bekleniyor. ZeeVee uygulamayı ücretsiz sunuyor. Zinc’i indirmek için www.zeevee.com/zinc/download-zinc adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun