Yaşam Tarzı 31 OCAK 2011 / 15:44

Yılın düğünü 3D çekilecek

Dedikodulara göre Prens Williams ve Kate Middleton’ın nikah töreni İngiltere’de 3D olarak görüntülenecek.

İngiliz kraliyet ailesinin göz bebeği Prens Williams’ın Kate Middleton ile dünya evine girişi İngiltere’de 3D olarak yayınlanacak. 29 Nisan’da nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftin düğünü bu söylentiyle birlikte daha fazla konuşulur oldu.3D TV’lerin bir türlü beklenen ilgiyi görmediği İngiltere’de nikah törenin neden 3D çekileceği kafalarda soru işareti yaratırken, televizyon kanalları düğünün görüntüleri için şimdiden sıraya girdi bile. The Telegraph gazetesine konuşan kraliyet ailesine yakın bir yetkili, yayının törenin büyüsünü bozmayacak ölçüde yapılması halinde törenin 3D görüntülenmesi fikrine çok açık olduklarını söyledi. Misafirleri rahatsız etmeyecek biçimde görüntü alınmasına müsaade edeceklerini söyleyen yetkili, çiftin kendilerini stüdyo gibi bir ortamda hissetmemesi gerektiğini belirtti.

3D nikah töreni söylentilerinin şimdiden havada uçuştuğu ülkede BBC; BSky ve ITV’nin düğünü görüntülemek için şimdiden harekete geçtiği belirtiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun