Yaşam Tarzı 21 MART 2013 / 17:39

Yeni yılda yeni tasarım, yeni BTnet.com.tr

BTnet.com.tr olarak, geçtiğimiz hafta yenilenen yüzümüzle 2013 yılında planladığımız yenilikleri hayata geçirme yolunda önemli bir adım attık. Yeni BTnet.com.tr'yi sizlerin de beğeneceğini umuyoruz. BTnet.com.tr olarak uzun süredir içinde bulunduğumuz dönüşüm, 2011 yılının Ocak ayında değişen altyapımız ve yenilenen yüzümüzle farklı bir dönemece girmişti. Siteyi daha dinamik bir yapıya dönüştürmek için o dönemde attığımız adımlar, içeriğin gelişimi konusunda da bize büyük destek oldu.

Bizler de geçen süre boyunca ziyaretçilerimize dolu dolu bir içerik sunmak adına büyük çaba gösterdik. Bu dönemde siz ziyaretçilerimizin de büyük desteğini gördük. Sektörle yaptığımız görüşmeler, aldığımız geri dönüşler ve ziyaretçilerimizden gelen yorumlar BTnet.com.tr'nin güncel ve güvenilir bir yayın olma yolunda attığı güçlü adımları destekler nitelikteydi.

Bununla birlikte, bazı şeyleri daha iyi yapabileceğimizin de farkındaydık. Sahip olduğumuz zengin içeriği okurlarımıza daha iyi aktarmaktan tipografimizi değiştirerek okunurluğumuzu artırmaya, pazarlama için kullandığımız araçları sitenin bütünlüğü bozmayacak şekilde yeniden konumlandırarak tasarımda sürekliliği sağlamaya kadar yapabileceğimiz birçok şey vardı.

Tasarım konusunda aynı zamanda BThaber gazetesinin de yeni yüzünü tasarlayan Turkcell Global Bilgi Red'sign Interactive ekibinden destek aldık. Gerçekleştirilen tasarımın web üzerine uyarlanmasını FikirMedya üstlendi. Tüm bunların devreye alınma süreci İnterpromedya Bilgi İşlem Ekibi tarafından koordine edildi.

Ana sayfamıza yerleştirdiğimiz ankete şu ana kadar gelen oylar, ortaya çıkan işin beğenildiğini gösteriyor.

Yaşadığımız bu değişim bizim için de çok şey ifade ediyor. Ana sayfamızın yerleşiminden haberlerimizin sunuş biçimine kadar, bizler de bilgimizi sizlerle çok daha etkili bir şekilde paylaşabileceğimiz yeni bir platforma kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bundan sonraki adımlarımızı da siz değerli ziyaretçilerimizin öneri ve tavsiyelerini gözeterek atalım istiyoruz.

Lütfen sitemizle ilgili olumlu veya olumsuz görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin. Tasarıma dair bir yorum, içerik veya fonksiyonlara dair bir öneri, alternatif tarayıcılarda içeriğin farklı görünmesine neden olabilecek bir hata. Ne olursa…

Bizlere ulaşmak için haber@btnet.com.tr adresine bir mesaj atmanız yeterli.

Tıpkı bundan önceki 13 yıl boyunca olduğu gibi, bundan sonraki dönemde de teknolojinin geleceğine birlikte ışık tutmak dileğiyle.

BTnet.com.tr ekibi
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun