Yaşam Tarzı 08 OCAK 2009 / 08:44

Yeni Windows 7 beta geliyor

Geliyor, hem de 9 Ocak'ta herkese birden geliyor.

Geliyor, hem de 9 Ocak'ta herkese birden geliyor.Microsoft Yönetim Kurulu Başkanı Steve Ballmer, Amerika’daki CES Fuarı sırasında yaptığı konuşmasında Microsoft Windows işletim sisteminin Vista’dan sonraki adımını temsil eden Windows 7’nin yeni beta sürümünün indirilmeye hazır olduğunu duyurdu.


Resmi Windows blogunda yapılan açıklamaya göre yeni beta Microsoft MSDN ve Technet üyeleri tarafından Amerika saaatiyle 8 Ocak geceyarısından itibaren indirilebilecek. 9 Ocak’tan itibaren de indirme bağlantıları herkesin ulaşabileceği biçimde yayınlanacak. Beta sürüm tercihe göre 32 veya 64 bitlik iki farklı sürüm olarak sunulacak.


Windows 7’nin yeni beta sürümüne dair indirme bağlantısını ve yeni Windows sürümüyle ilgili gelişmeleri http://www.microsoft.com/windows/windows-7 adresinden takip edebilirsiniz. Ayrıca resmi Windows blog sayfalarına dair beslemelere http://windowsteamblog.com/blogs/MainFeed.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun