Yaşam Tarzı 21 EYLÜL 2012 / 14:52

Yeni Osmanlı "Fatih Tryndamere" Cihan Ünal'ın sesiyle ete kemiğe büründü

Türkiye sunucularından Türkçe seslendirmeyle hizmet vermeye başlayan League of Legends’ta Cihan Ünal’ın seslendirdiği Fatih Tryndamere karakteri, elindeki devasa kılıcı ve Osmanlı motifleriyle süslenmiş kostümüyle Adalet Meydanları’ndaki düşmanlarıyla yüzleşmeyi bekliyor. 

Cihan Ünal’ın sesi ve yorumuyla hayat bulan heybetli karakter Fatih Tryndamere, Osmanlı savaşlara has kostümüyle League of Legends'taki Türk kullanıcıların oldukça ilgisini çekeceğe benziyor.

"Kalleş kelleni ödlek bedeninden ayırmaya geldim”, “Bir ölsek de, bin doğarız”, “Savulun namertler” diyerek düşmanlarının üzerine yürüyen karakter, elindeki devasa kılıcıyla da düşmanlarına korku salıyor.

Oyunun Türkçe sürümü yakında oyuncuların beğenisine sunulacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun