Yaşam Tarzı 14 MART 2012 / 16:46

Yael Naim Türkiye'deki hayranları ile buluşuyor

Avea Escape To Music Konserleri kapsamında, folk ve cazı ustaca harmanlayan Yael Naim hayranlarıyla İstanbul’da buluşacak. Paris’te Tunus göçmeni bir ailenin çocuğu olan Yael Naim, dört yaşında ailesi ile birlikte İsrail’e göç etti. Eğitimini İsrail’de alan şarkıcı, askerlik görevi boyunca Hava Kuvvetleri Orkestrası’nda solistlik yaptı.

Kariyerinin başında Yaël olarak tanınan şarkıcı, Les Dix Commandements müzikaliyle sahne hayatına adım atarken, ilk albümü olan In a Man’s Womb’u 2001 yılında piyasa sürmüştü. 2007 yılında Fransızca, İbranice ve İngilizce olarak Yael Naim adıyla ikinci albümünü piyasaya süren şarkıcı, House Bunny ve Wild Target adlı filmlerin albümlerinde de yer almıştı.

Konser, 31 Mart tarihinde Garaj İstanbul’da gerçekleşecek.

Yael Naim'in Toxic performansını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q04hwMdgdw0[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun