Yaşam Tarzı 30 HAZİRAN 2011 / 14:05

World of Warcraft’ta damping!

Dünyayı yerinden oynatan çevrimiçi oyun ağı World of Warcraft’ın ilk 20 ‘level’ı artık bedava oynanabiliyor.MMORPG tarzındaki oyunların devi olarak bilinen World of Warcraft’ın (WoW) ilk 20 bölümü, daha çok kullanıcıyı oyuna ısındırmak amacıyla başlatılan kampanya dahilinde bedava olarak kullanıma açıldı.

Oyunun yapımcısı Blizzard Entertainment tarafından getirilen yeni ‘başlangıç sürümü’nden önce oyunun 14 günlük bir deneme sürümü bulunuyordu. Ancak bu süre kullanıcıların oyuna ve atmosfere tam olarak adapte olabilmesi için çok kısaydı.

2010 yılında 12 milyon kullanıcı sayısına erişen WoW’un yeni ‘başlangıç sürümü’nde elbetteki bazı kısıtlamalar var. Kullanıcıların bundan sonra biriktirebilecekleri altın sayısı 10, ‘trade skill’leri ise 100 ile sınırlı olacak. Ayrıca kullanıcıları e-posta kutusu ve oyuncudan oyuncuya erişim seçenekleri de olmayacak.

(ed: Blizzard acaba kaş yapayım derken göz mü çıkardı? Kullanıcı kazanmak yerine eksiltilmiş bir oyunla kayıt olmaya niyetlenenleri daha çok soğutur mu?)
ETİKETLER : 20 level bedava blizzard wow