Yaşam Tarzı 30 HAZİRAN 2011 / 14:05

World of Warcraft’ta damping!

Dünyayı yerinden oynatan çevrimiçi oyun ağı World of Warcraft’ın ilk 20 ‘level’ı artık bedava oynanabiliyor.MMORPG tarzındaki oyunların devi olarak bilinen World of Warcraft’ın (WoW) ilk 20 bölümü, daha çok kullanıcıyı oyuna ısındırmak amacıyla başlatılan kampanya dahilinde bedava olarak kullanıma açıldı.

Oyunun yapımcısı Blizzard Entertainment tarafından getirilen yeni ‘başlangıç sürümü’nden önce oyunun 14 günlük bir deneme sürümü bulunuyordu. Ancak bu süre kullanıcıların oyuna ve atmosfere tam olarak adapte olabilmesi için çok kısaydı.

2010 yılında 12 milyon kullanıcı sayısına erişen WoW’un yeni ‘başlangıç sürümü’nde elbetteki bazı kısıtlamalar var. Kullanıcıların bundan sonra biriktirebilecekleri altın sayısı 10, ‘trade skill’leri ise 100 ile sınırlı olacak. Ayrıca kullanıcıları e-posta kutusu ve oyuncudan oyuncuya erişim seçenekleri de olmayacak.

(ed: Blizzard acaba kaş yapayım derken göz mü çıkardı? Kullanıcı kazanmak yerine eksiltilmiş bir oyunla kayıt olmaya niyetlenenleri daha çok soğutur mu?)
ETİKETLER : 20 level bedava blizzard wow
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun