Yaşam Tarzı 13 TEMMUZ 2010 / 07:11

Windows 7'nin Service Pack 1 Beta sürümü çıktı

Şimdiye dek yayınlanan güncelleştirmeleri içeren SP1 beta sürümü indirmeye hazır.

Şimdiye dek yayınlanan güncelleştirmeleri içeren SP1 beta sürümü indirmeye hazır.


Windows 7 için service pack hazırlandığı haberleri kulaktan kulağa dolaşıyordu. Bir ay kadar önce hazırlandığı söylenen service pack'in beta sürümü nihayet kullanıcılarla buluşuyor.

Son aylarda Windows 7 kullanıcıları bilgisayarlarındaki artan güncelleme boyutlarında service pack gelmesini bekliyordu. Windows 7'nin açıklarını kapatacak olan yeni sürümde farklı bir özellik işletim sistemine eklenmiyor.

Windows'tan yapılan açıklamaya göre SP1, zaten kullanıcıların "Windows Update" servisinde karşılarına çıkan güvenlik açıklarını giderici yamalardan farklı değil. Yine de USB 3.0 ve Bluetooth/Wi-Fi bağlantılarıyla ilgili birkaç geliştirme olduğu da belirtildi.

Service Pack Beta'yı buradan indirebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun