Yaşam Tarzı 09 HAZİRAN 2011 / 10:44

Wimbledon finalleri de ilk kez 3D izlenecek

BBC, bu yılki Wimbledon Şampiyonası’nın tek bayan ve erkekler finallerini canlı olarak 3D yayınlayacak.2 Temmuz Cumartesi ve 3 Temmuz Pazar günleri oynanacak olan maçlar, BBC tarafından 3D olarak gösterilecek ilk programlar olacak. Yayına 3D TV set ve HD kanallardan erişim imkanı olan herkes ulaşabilecek.

BBC HD ve 3D Bölümü Başkanı Danielle Nagler, izleyicilere oyuna daha da yakın olmanın yeni bir yolunu sunacaklarını belirterek, “3D, şampiyonluk için mücadele edenlere farklı bir boyut katacak” dedi.

2010 yılı finalinde Rafael Nadal’ın Tomas Berdych karşısında elde ettiği zafer, 5.6 milyon kişi tarafından izlenmişti. Serena Williams’ın dördüncü tekler şampiyonluğunu kazandığı maçı ise 2.3 milyon kişi izledi.
ETİKETLER : 3d tenis wimbledon
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun