Yaşam Tarzı 02 MAYIS 2011 / 11:58

Wii Play: Motion 24 Haziran’da Türkiye’de

Wii Play: Motion 24 Haziran’da Türkiye’de

Wii Play’in yeni sürümü Wii Play: Motion, 12  mini oyun ve kırmızı Wii Remote Plus hediyeli özel paketiyle 24 Haziran 2011’de Avrupa çapında satışa çıkıyor.Açıkladığı 2011 ilk çeyrek rakamlarıyla sıkıntılı günler geçirdiğinin sinyallerini veren Nintendo, Wii Play’in yeni sürümüyle piyasada daha hareketli olmayı hedefliyor.

Televizyon ekranına kullanıcı hareketlerinin bire bir aktarılmaya çalışan konsol çeşitli oyunlarla farklı alanlarda deneyim sunuyor. Anlaşılan Nintendo sıradan spor oyunlarından sıkılanları bu kez daha fazla göz önüne almış.

4 kişiye kadar çoklu oyuncu desteği barındıran Wii Play: Motion, uzaktan kumandası Wii Remote Plus’ın üzerindeki hoparlör yardımıyla, sesleri takip edebiliyorsanız.

Wii Remote Plus hediyeli Wii Play: Motion oyunu 24 Haziran’da satışa sunulacak.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun