Yaşam Tarzı 08 MAYIS 2009 / 11:11

VİDEO: Bilgi çalışanlarının işi IBM ve SAP ortaklığı ile kolaylaşıyor

IBM Tüm Ülkeler Lotus İşbirliği Çözümleri Satış Direktörü Michael Garbett, IBM Lotus Notes yazılımı ile SAP Business Suite'i birleştiren Alloy ürününü anlattı.

IBM Tüm Ülkeler Lotus İşbirliği Çözümleri Satış Direktörü Michael Garbett, IBM Lotus Notes yazılımı ile SAP Business Suite'i birleştiren Alloy ürününü anlattı.

 


Kod adı Project Atlantic olan Alloy'un sağladığı şey, SAP sisteminin Notes'dakine benzer bir kullanıcı arayüzü ile sunduğu, tüm raporlama ve analitikleri modellemek.


IBM'in SAP kabiliyetlerini benimseyip desteklemeye odaklandığını söyleyen Micheal Garbett, bilgi çalışanlarının masaüstü kullanımlarında birşeyler üretmek için ihtiyaç duydukları uygulamaları kullanırken nasıl bağlantısız bir hal içine girdiklerinden bahsediyor. Eclipse'in Notes kullanıcı arayüzü içinde türdeş olmayan uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde yükleyip modelleniyor, bilgi çalışanlarının bir tarayıcı ya da uygulamaya erişmek için ilk kullanıcı arayüzüden başka bir yere yönelmesi gerekmiyor.


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun