Yaşam Tarzı 05 MAYIS 2011 / 17:40

Türkiye’de Nintendo Wii fiyatları yüzde 32 ucuzluyor

Amerika’da Wii fiyatlarının düşmesinin ardından Türkiye’de fiyatların ne olacağını sorduğumuz Nintendo, 20 Mayıs’tan itibaren Avrupa’daki indirimden bile daha fazla indirim geleceğini aktardı.Nintendo’nun Wii 2 çıkacağını resmen duyurmasının ardından Wii fiyatlarında ABD’de 15 Mayıs’tan itibaren 50 ile 150 dolar arasında indirim yapılacağı açıklandı.

Türkiye’de benzer bir indirime gidilip gidilmeyeceğini sorduğumuz Nintendo, Avrupa’da 20 Mayıs’tan itibaren yüzde 25’lik indirim yapılacağını açıkladı. Bunu yanında Türkiye’nin de Avrupa ile aynı anda indirimden faydalanabileceği belirtilirken indirim oranının yüzde 32 olacağı duyuruldu.

Wii ile tanışmak isteyenler için iyi bir fırsat olabilir.
ETİKETLER : nintendo wii
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun