Yaşam Tarzı 18 MART 2013 / 13:35

Turkcell ile TFF sözleşme yeniledi

Sözleşme bedeli 50 milyon lirayı içerirken Turkcell, TFF için hazırladığı özel içerikte, futbolseverler için “Mobil Bilet” ve “Taraftar Kulübü” gibi birçok uygulama başlatacağını duyurdu.Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Türkiye Futbol Federasyonu ile yeni bir dönemin kapılarını açıyor. Turkcell, düzenlenen imza töreninde, 2019’a kadar 6 yıl süreyle daha TFF’nin ana sponsoru oldu. Yeni sponsorluk anlaşmasıyla birlikte Turkcell, Federasyon’la olan işbirliğini genişleterek teknolojik alanda futbolseverlerin hayatını kolaylaştıracak projeleri başlatacak.

Yıldırım Demirören: “Turkcell, Türk futboluna olan güvenini gösterdi”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, 2002’den beri Milli Takımların ana sponsoru olan Turkcell’e teşekkür ederek sözlerini şu şekilde sürdürdü:
"Bugün burada Turkcell ile birlikteliğimizi 6 yıl daha uzatıyoruz. Yapmış olduğumuz bu anlaşma, Turkcell’in Federasyonumuza ve Milli Takımımıza olan güvenini göstermiş, Milli Takımımızın, Dünya Kupası yolundaki karşılaşmaları öncesinde moral kazandırmıştır. Ülkemizin iki önemli değerinin almış olduğu devam kararı; Federasyonumuza, Milli Takımlarımıza, Turkcell’e ve ülkemize hayırlı olsun."

Süreyya Ciliv: “Teknolojik altyapımızla Türk futbolunu destekliyoruz”

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv ise şunları söyledi:
“A Milli Takımımızın yanı sıra milli takımlarımızın her kademesine destek veriyoruz. Bu anlamda önümüzdeki Haziran ayında Türkiye’de düzenlenecek U-20 Dünya Şampiyonası, hem Türk futbolunun geleceğini şekillendirmek hem de 2020 Olimpiyat adaylığımızı etkileyecek çok önemli bir organizasyon. Biz de bu şampiyonaya teknolojimizle katkı sağlayacağız. Ayrıca yeni dönemde hayata geçireceğimiz mobil bilet ve taraftar kulübü projelerimizle futbolseverlerin bir SMS ile maçlara kolayca gitmesini sağlarken, interaktif eğlence platformunda hayatlarına renk katacağız."

Akıllı Bilet uygulamasıyla biletler telefonlara geliyor

Turkcell Akıllı Bilet’te, tek bir SMS ile maç biletleri cep telefonlarına gelecek. Tüm cep telefonları modelleriyle uyumlu olan Turkcell Akıllı Bilet teknolojisi sayesinde taraftarlar, cep telefonuna gelen SMS’i stadyumlardaki özel gişelere okutarak maçlara kolayca girebilecek. Böylece futbolseverler, bileti evde unutup geri almak, kuyrukta beklemek, internetten alınan bileti basmak gibi zahmetlerden kurtulacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun ülke çapındaki tüm taraftarları tek bir çatı altında toplamayı amaçlayan sadakat programı ‘Taraftar Kulübü’ ise hem internette hem de mobilde hayata geçecek. Desteklediği takım hangisi olursa olsun, TFF Taraftar Kulübü’ne üye olan futbolseverler eğlenirken puanlar kazanacak, kazandığı puanlarla fırsatlar elde etme şansına sahip olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun