Yaşam Tarzı 10 EKİM 2012 / 11:51

Turkcell Global Bilgi çalışanları “canlı tabloda" yerlerini aldı

Çağrı merkezi çalışanları “canlı tabloda" yerini aldı

Turkcell Global Bilgi, tüm çağrı merkezi çalışanları için “Canlı Tabloda Yerini Al” isimli bir yarışması düzenledi. Bu sene ilk kez gerçekleştirilen etkinlikte yarışan ekipler, dünyaca ünlü İspanyol ressam Goya’nın “Paso Bar Andalucia” isimli tablosunun benzerini fotoğraflamaya çalıştı. 

[caption id="attachment_58631" align="alignnone" width="455" caption="Turkcell Global Bilgi Artvin Ekibi'nin birinciliği kazanan canlandırması."][/caption]

Oldukça yaratıcı görüntülerin yakalandığı yarışmada birinci gelen Artvin çağrı merkezi ekibine yurtiçi uçak bileti hediye edildi.

Turkcell Global Bilgi, 13 ayrı konumdaki tüm çalışanları için “Canlı Tabloda Yerini Al” isimli eğlenceli bir yarışma düzenledi. Kurulan ekipler yarışmada birinci gelebilmek için birbirinden farklı mekanlarda ve yaratıcı kıyafetlerle ünlü İspanyol ressam Goya’nın “Paso Bar Andalucia” isimli tablosunun benzerini fotoğraflamaya çalıştı.

20 ekibin başvurduğu “Canlı Tabloda Yerini Al” yarışması için çalışanlar kendi imkanlarıyla tablodaki resme uygun kıyafetler ve mekan ayarladılar. Etkinlikte, İstanbul, İzmir, Erzurum, Diyarbakır, Ankara, Eskişehir, Karaman, Trabzon ve Van ekiplerini geride bırakarak birinci olan Artvin çağrı merkezi ekibi yarışmadan yurtiçi uçak bileti kazandı.

[caption id="attachment_58632" align="alignnone" width="455" caption="Bu da yarışmaya ilham veren İspanyol ressam Goya’nın “Paso Bar Andalucia” isimli tablosu."][/caption]

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ersin Aydın düzenlenen etkinliklerle ilgili şunları söyledi:

“Turkcell Global Bilgi olarak çalışanlarımızın motivasyonunu yüksek tutmak için düzenli olarak çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. 'Canlı Tabloda Yerini Al' etkinliği ile çalışanlarımızın yoğun iş temposunda güzel vakit geçirmelerini ve motive olmalarını amaçladık. Gerçekleştirdiğimiz bu eğlenceli ve yaratıcı yarışmada birinci gelen Artvin çağrı merkezindeki ekibimizi de kutluyorum."

Canlandırma gerçekten harika olmuş, Artvin ekibini biz de kutluyoruz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun