Yaşam Tarzı 08 MAYIS 2012 / 17:17

Türk Telekom Masal Servisi yıl sonuna kadar ücretsiz

Masal Servisi yıl sonuna kadar ücretsiz

Türk Telekom, Masal Servisi hizmetini yıl sonuna kadar ücretsiz sunuyor. Çocuklar, Türk Telekom Masal Servisi’nde bulunan 100’ü aşkın masalı, yıl sonuna kadar ücretsiz olarak dinleyebilecekler. Türk Telekom, geçtiğimiz yıl yoğun ilgi gören Masal Servisi hizmetini 2012 yılı sonuna kadar ücretsiz olarak sunmaya devam edeceğini açıkladı.

Çocuklar yıl sonuna kadar Türk Telekom Masal Servisi’nin 100’ü aşkın masalı barındıran arşivinden ücretsiz olarak yararlanabilecekler.

İyi vakit geçirmek ve hayal dünyalarını zenginleştirmek isteyen çocukların masal dinlemek için yapmaları gereken 444 11 66 numaralı telefonu aramak ve sonrasında keyifli bir uykuya dalmak...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun