Yaşam Tarzı 04 TEMMUZ 2011 / 11:23

Tivibu'da SporTivi açıldı

TTNET'in yeni Sportivi kanalı Tivibu Web ve Tivibu Cep’te yayına girdi. Futbol odaklı olmakla birlikte sporun diğer dallarına da yer verecek olan kanal, yakında Tivibu Ev’de de yayına girecek.Tivibu Web başlangıç paketi ve Tivibu Cep’te yayın hayatına başlayan ve Tivibu’ya özel bir kanal olan Sportivi, Türkiye’de spor yayıncılığına yeni bir boyut getirme iddiasında.

Futbol odaklı olmakla birlikte sporun tüm branşlarına yer verecek olan kanal, bünyesinde sporun uzman isimlerini barındırıyor. Sportivi'nin Genel Yayın Yönetmenliğini Gökhan Dinç yapacak. Ayrıca Aykut İnce, Güven Taner, Kadir Çetinçalı, Harun Muslu, Pascal Nouma, Ali Ece, Gürcan Bilgiç, Alp Darıcı, Deniz Fuat Çimen, Orhan Gencer, Zeynep Özdemir, Kübra Aslan ve Zadik Gökoğlu gibi isimler farklı yayınlarla izleyici karşısına çıkacak.

24 saat yayın yapan Sportivi, Tivibu Web 77. Kanalda ve Tivibu Cep’te yayına girdi. Sportivi, kısa bir süre sonra kablolu yayın lisansı ile ilgili RTÜK prosedürlerinin tamamlanmasının ardından Tivibu Ev'de 77. kanalda SD yayında ve 377. kanalda ise HD yayında olacak.
ETİKETLER : sportivi tivibu ttnet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun