Yaşam Tarzı 04 NİSAN 2013 / 12:22

Tivibu'da Nisan ayı filmlerini Atilla Dorsay yorumlayacak

TTNET’in yeni nesil TV platformu Tivibu, her ay farklı bir sinema yazarını konuk ediyor. Daha önce Mehmet Açar ve Burak Göral’ı izlediğimiz Tivibu’ya, Nisan ayında duayen sinema yazarı Atilla Dorsay konuk oluyor.Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe açılan yeni bir bölümle her ay bir sinema yazarı, Tivibu’da yayınlanacak filmlerden yaptıkları önerileri sinemaseverlere sunuyor. Tivibu’nun önceki aylarda Mehmet Açar ve Burak Göral’la başlattığı bu yenilik Nisan ayında sinema yazarı Atilla Dorsay’la devam ediyor.

Atilla Dorsay, kamera karşısına geçerek, özel olarak hazırladığı film listesini, yorum ve önerilerini Tivibu kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Sinemaseverlerin keyifle izleyebileceği bu özel çekim, Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe “Sinema Yazarı Atilla Dorsay Öneriyor” bölümünde yer alıyor.

Dorsay’ın öneri listesinde birçok önemli film yer alıyor. “21 Grams”, “Chicago”, “Operasyon: Argo”, “Dancer In the Dark - Karanlıkta Dans”, “The Illusionist – Sihirbaz”, “Işıklar Sönmesin”, “Abuzer Kadayıf” ve “Mavi Gözlü Dev”, Dorsay'ın önerdiği filmlerden sadece birkaçı.

Tivibu’da Atilla Dorsay’ın ardından her ay farklı bir sinema yazarı sinemaseverlerin karşısında olacağı belirtiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun