Yaşam Tarzı 04 NİSAN 2013 / 12:22

Tivibu'da Nisan ayı filmlerini Atilla Dorsay yorumlayacak

TTNET’in yeni nesil TV platformu Tivibu, her ay farklı bir sinema yazarını konuk ediyor. Daha önce Mehmet Açar ve Burak Göral’ı izlediğimiz Tivibu’ya, Nisan ayında duayen sinema yazarı Atilla Dorsay konuk oluyor.Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe açılan yeni bir bölümle her ay bir sinema yazarı, Tivibu’da yayınlanacak filmlerden yaptıkları önerileri sinemaseverlere sunuyor. Tivibu’nun önceki aylarda Mehmet Açar ve Burak Göral’la başlattığı bu yenilik Nisan ayında sinema yazarı Atilla Dorsay’la devam ediyor.

Atilla Dorsay, kamera karşısına geçerek, özel olarak hazırladığı film listesini, yorum ve önerilerini Tivibu kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Sinemaseverlerin keyifle izleyebileceği bu özel çekim, Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe “Sinema Yazarı Atilla Dorsay Öneriyor” bölümünde yer alıyor.

Dorsay’ın öneri listesinde birçok önemli film yer alıyor. “21 Grams”, “Chicago”, “Operasyon: Argo”, “Dancer In the Dark - Karanlıkta Dans”, “The Illusionist – Sihirbaz”, “Işıklar Sönmesin”, “Abuzer Kadayıf” ve “Mavi Gözlü Dev”, Dorsay'ın önerdiği filmlerden sadece birkaçı.

Tivibu’da Atilla Dorsay’ın ardından her ay farklı bir sinema yazarı sinemaseverlerin karşısında olacağı belirtiliyor.