Yaşam Tarzı 07 KASIM 2011 / 14:44

Time Warner Acun’un kaynağına servet önerdi

Time Warner Acun’un kaynağına servet önerdi

Var mısın Yok musun?” yarışmasının yaratıcısı Hollandalı şirket Endemol için bir milyar avro önerildi.Türkiye’de de önemli reyting başarısı elde eden programların yapımcısı Endemol, Amerikan devinin hedefi oldu. New York merkezli Time Warner’ın şirket için bir milyar avroluk teklifte bulunduğu ortaya çıktı.

Time Warner’dan ismini vermek istemeyen bir kişinin ifade ettiği bir milyar avroluk teklifi Endemol’un sözcüsü Charlie Gardner onayladı.

Gardner, şirketin bir alıcı aramadığını ve 2007 yılında İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi’nin Mediaset, Goldman Sachs ve Endemol kurucu ortaklarından John de Mol’ün kişisel sermayesiyle kurduğu Cyrte yatırım şirketinden aldığı 3.6 milyar dolarlık borcu yeniden yapılandırmaya odaklandığını belirtti.

Endemol’dan yapılan açıklamada, yapılan teklifin hiçbir şeyi değiştirmeyeceği ve borcu verenlerle çözüm arayışına devam edileceği aktarıldı. Yine de önemli bir anlaşmanın gerçekleşmesi bekleniyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun